BMW
MINI
RANGE ROVER
DEFENDER
DISCOVERY
JAGUAR

Borusan Otomotiv Premium ile MINI marka otomobil modellerini zahmetsizce kiralamanız mümkündür. Geniş model skalası ile sunulan MINI araba çeşitleri arasından beklentilerinize uygun otomobili rahatlıkla seçebilirsiniz. Borusan Otomotiv Premium, MINI kiralama işlemini sadece birkaç dakika içinde tamamlamanıza yardımcı olur. İsteklerinize ve ihtiyaçlarınıza hitap eden araç modeli uzun dönem olarak kiralama seçenekleri ile size sunulur. Şehir içinde ve dışında konfor vadeden MINI serisi, kullanıcısına kusursuz bir sürüş deneyimi yaşatır. Borusan Otomotiv Premium tarafından sunulan online hizmetleri kullanarak MINI araç kiralama işlemini kolayca tamamlayabilirsiniz.

MINI Cooper Uzun Dönem Kiralama

MINI, ezber bozan tasarımı ile kullanıcısını ayrıcalıklı ve özel hissettirir. MINI modelleriyle hem şehir içinde hem de dışında güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşamanız mümkündür. Borusan Otomotiv Premium, MINI uzun dönem kiralama işlemlerini kolayca yapmanıza imkân verir. Hayalinizdeki otomobile sahip olmanızı sağlayan kiralama sisteminde farklı MINI modelleri yer alır.

Borusan Otomotiv, uzun dönem araç kiralamak isteyen kullanıcılara premium ayrıcalıklar sunar. Uzun dönem araç kiralama işleminde tek yapmanız gereken bir form doldurmaktır. Araç kiralama formuna MINI modelleriyle ilgili bilgileri girmeniz beklenir. Bahsi geçen formu araç markası, modeli, kilometresi, adedi ve kiralama süresi gibi ayrıntılarla doldurarak kiralama işlemini hızlı bir şekilde tamamlamanız mümkündür.

Borusan Otomotiv Premium tarafından sunulan online hizmetler de kiraladığınız araçla ilgili birçok destek sunar. Online hizmetler kapsamında sağlanan ayrıcalıklar şu şekildedir;

  • Araç hasar bildirimi
  • Bakım talebi
  • Lastik talebi
  • Doküman talebi
  • Yurt dışı çıkış talebi
  • Online ödeme

MINI kiralama işlemini tamamladığınızda tarafınıza satış uzmanları aracılığıyla bir teklif gönderilir. Fiyat teklifini ve sözleşmesini etaylı bir şekilde inceleyerek kiralama sürecini pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Uzun Dönem MINI kiralama işlemlerine ek olarak online hizmetleri kullanarak aracınızla ilgili her türlü sorunuzun cevabını bulmanız mümkündür.

Borusan Otomotiv Premium, yıllık araç kiralama noktasında kullanıcılara önemli avantajlar sağlar. Dilerseniz birbirinden şık ve 0 km MINI SUV modelleri gibi seçkin otomobilleri tercih edebilirsiniz. Özel kampanyalarla sunulan MINI Cooper kiralama ayrıcalıkları sayesinde dilediğiniz araç modeline avantajlı fiyatlarla sahip olursunuz. Ayrıca Borusan Otomotiv Premium tarafından sunulan ek hizmetler ise tüm kiralama sürecinde yanınızdadır. Akaryakıt yönetim sisteminden bisiklet kiralamaya, km sınırından portbagaj hizmetine kadar pek çok alanda sunulan ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Siz de MINI Cooper kiralama işlemlerini Borusan Otomotiv Premium ayrıcalıklarıyla kolayca tamamlayabilirsiniz.