BMW
MINI
LAND ROVER
JAGUAR

Range Rover Uzun Dönem Kiralama

Arazi koşulu fark etmeksizin her yolculukta kusursuz performans sergileyen Range Rover ailesi, kullanıcılarına kaliteyi ve lüksü bir arada sunar. Beş yetişkin yolcuya kadar geniş kapasitesi sayesinde araçlar herkesin deneyimini iyileştirir. Sezgisel teknolojisiyle çeşitli sürüş özelliklerine sahip Range Rover’ı uzun dönem kiralayarak bu eşsiz ayrıcalığın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Arazi araçlarına yeni bir soluk getiren Range Rover ailesi, ısıtmalı deri koltukları ve gelişmiş güvenlik önlemleri gibi özellikleriyle herkes için benzersiz bir yolculuk deneyimi sunar. Güçlü tasarımıyla öne çıkan modeller, her özelliğiyle lüks ve konforlu bir seyahati mümkün kılar.

Adaptif özellikli MATRIX LED farları ve park deneyimini güvenli hâle getiren sürücü asistanıyla öne çıkan Range Rover modellerini Borusan Otomotiv Premium ailesine katılarak ihtiyacınız kadar uzun dönem kiralayabilirsiniz. Uzun dönem Range Rover kiralayarak sahip olmak isterseniz Borusan Otomotiv Premium’un avantajlı dünyasına adım atabilirsiniz.

Borusan Otomotiv Premium, günlük araç kiralamak isteyen kişilere özel fırsatlar sunar. Bu da Range Rover günlük kiralama işlemlerini basit hâle getirir. Site üzerinden form doldurarak araç kiralama işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Uzun dönem Range Rover kiralamak için forma ilgili otomobilin modelini girmeniz gerekir. Araç marka ve modelinin yanı sıra kilometre, araba sayısı ve kiralama süresi gibi bilgileri de girerek teklif alabilirsiniz. Sadece bu formu doldurarak Range Rover Evoque kiralama işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlamanız mümkündür. Üstelik Borusan Otomotiv Premium tarafından sunulan online hizmetler kiraladığınız otomobille ilgili destek sunar. Bu destekler şöyle sıralanabilir:

  • Hasar bildirimi
  • Bakım talebi
  • Döküman talebi
  • Lastik talebi
  • Yurt dışı çıkış talebi
  • Online ödeme

Sıralanan hizmetler sayesinde Range Rover kiralama işleminden sonra da Borusan Otomotiv Premium’dan destek talep edebilirsiniz. Süreç boyunca aklınıza takılan her türlü soruyu online hizmetler sekmesinde bulunan iletişim merkezinin numarasını arayarak sorabilirsiniz.

Range Rover Kiralama Fiyatı

Ezber bozan tasarımıyla kişiyi özel hissettiren Range Rover modellerini Borusan Otomotiv Premium aracılığıyla kiralayarak yolların hâkimiyetini kontrolünüzde bulundurabilirsiniz. Borusan Otomotiv Premium, kullanıcılarına premium özellikler sunarak araç kiralama deneyimini iyileştirir. Bu ayrıcalıklı dünyaya giriş yaparak kişisel tercihlere göre tasarlanan otomobilleri kiralama hakkından yararlanabilirsiniz. Borusan Otomotiv Premium, kiraladığınız otomobilin teslimini dilediğiniz yerde gerçekleştirir.

Kullanıcılar için hizmet süreci ve şekli kadar Range Rover kiralama fiyatı da önemlidir. Borusan Otomotiv’den kiralamayı düşündüğünüz Range Rover için ödemeniz gereken tutar bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Bunlardan biri aracın modelidir. Otomobilin modeli yükseldikçe kiralama fiyatı da doğru orantılı artışa geçer. Aynı şekilde aracın yapmış olduğu kilometre de fiyat üzerinde etkilidir. 40.000 kilometre yol yapan araçlar, diğer seçeneklere göre daha uygun fiyatlı olabilir. Range Rover kiralamak için ödeyeceğiniz tutar, aracı ne kadar süre kullanacağınıza bağlı olarak da değişir.

Borusan Otomotiv Premium, sunduğu premium ayrıcalıklarla 0 kilometre Range Rover kiralamayı mümkün kılar. Çeşitli fiyat avantajlarıyla araç kiralama işlemlerini bütçenize dost bir hâle getirir. Böylece premium olmanın ayrıcalıklarının tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra Borusan Otomotiv Premium, çeşitli ek hizmetlere sahiptir. Ek hizmet talep ederek akaryakıt yönetim sisteminden kilometre sınırına, bisiklet kiralamadan portbagaj hizmetine kadar birçok alanda sunulan avantajlardan yararlanabilirsiniz.